DayDream
Nic nie jest bezpieczne, jak mogłoby się zdawać. Twoje wspomnienia, marzenia, sekrety... są na wyciągnięcie ręki. Uważaj śniący. Oni tu są i właśnie po ciebie idą.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#26 2017-09-13 21:18:14

Ward Meachum
#życiowyprzegryw PS. Cas
Dołączył: 2017-07-23
Liczba postów: 203
Należność DD: tak
Kim jest w DD: Kłamca
AndroidChrome 60.0.3112.116

Odp: Dach siedziby

- Przykro mi to mówić, ale cieszę się, że masz o tym świadomość. Takie okresy... ludzie zawsze je źle znoszą. - Przymknąłem oczy, a wspomnienia zaczęły napływać. Wstałem, obrzucając ją współczującym spojrzeniem. - Ja... Przepraszam, że nie mogę dać ci tego, czego oczekujesz. Nie musisz zamykać drzwi, gdy wyjdziesz. Możesz tu być tak długo, jeśli tylko chcesz. Proszę, nie zabij się po drodze. - Próbowałem rzucić coś na rozluźnienie atmosfery, ale bardziej zabrzmiało to, jak prośba. Wyszedłem z gabinetu, schodząc w dół do kawiarni. Samantha... musiałem to wszystko przemyśleć.


Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów.


tumblr_inline_o7it1wygwg1u6ghht_500.gif

d70259c583e4a450598627eb11ac9920e973d0a7_hq.gif

Offline

#27 2017-09-13 21:33:27

Samantha Jenkins
Specjalistka we friendzonie
Dołączył: 2017-07-22
Liczba postów: 375
Należność DD: tak
Kim jest w DD: Architekt
AndroidChrome 60.0.3112.116

Odp: Dach siedziby

Nie załamuj się, to nie czas na załamywanie. Pokiwałam lekko głową z pustym wyrazem twarzy, choć chciałam coś powiedzieć. Żeby... Żeby było inaczej, że to jest trudne...Poważnie myślałaś, że to się uda? Wystarczający ból sprawiało mi przebywanie w jego gabinecie. Kiedy tylko nie słyszałam kroków, ruszyłam schodami w dół. Pamiętasz wesele? Pamiętasz rozmowę w gabinecie? Pamiętasz... Za dużo rzeczy mnie wiązało z tym wszystkim, wspomnienia bolały. Zbiegałam coraz niżej, potem orientując się, że właśnie mam na policzkach łzy. Jasne. A zresztą, kogo to obchodzi? Ruszyłam przed siebie. Do budynku zwanego domem.


Bez wątpienia zakończenia są trudne, ale tak naprawdę nic się nie kończy
giphy.gif
tumblr_o4kjae2Z3m1tyu5xko1_500.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
arrivamta - pavloos - dragmta - testowankosrank - mynewlifemta